297. Naukowcy podpisali…
297. Naukowcy podpisali…

297. Naukowcy podpisali…

Wiedeń 22.8.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Ponad 1.100 naukowców z całego świata podpisało Światową Deklarację Klimatyczną przeciwko oszustwie globalnego ocieplenia i bezpodstawnego opodatkowania wydzielania niezbędnego do życia dwutlenku węgla. Źródło.

W przedstawionym powyżej dokumencie, znajdziecie nazwiska wszystkich uczonych, w tym czterech z Polski, którzy podpisali tę deklarację.

W deklaracji przedstawiony został poniższy obrazek, który przedstawiam łącznie z tłumaczeniem tekstu na język polski.

Uwierzyć w wynik modelu klimatycznego, to uwierzyć w to, co wprowadzili twórcy modelu. To jest właśnie problem dzisiejszej dyskusji o klimacie, gdzie modele klimatyczne są najważniejszym narzędziem. Nauka o klimacie przerodziła się w dyskusję opartą na wierzeniach, a nie na zdrowej samokrytycznej nauce. Czy nie powinniśmy uwolnić się od naiwnej wiary w niedojrzałe modele klimatyczne?

Autor artykułu Marek Wójcik

3 Comments

  1. Nie jestem takim pesymistą.
   Co prawda globaliści liczyli się z oporem, ale nie na taką skalę.
   Z naszego punktu widzenia ciągle jeszcze zbyt mało osób przejrzało na oczy.
   A jednak każdego dnia przybywa coraz więcej takich, którzy nie wierzą mediom głównego ścieku.
   Są to najczęściej ludzie, którzy się boją i nie są nam przydatni w walce, ale gdy przyjdzie chwila, kiedy każdy będzie musiał podjąć decyzję, czy dalej poddawać się powolnemu procesowi zniewolenia, czy po prostu powiedzieć nie, będzie nas wystarczająco dużo by ci przestępcy nie mieli innego wyjścia jak uciec do Nowej Zelandii, czy na inną wyspę fortecę, którą przygotowali zawczasu.
   Niech tam sobie żyją – ich majątki i tak zostaną przejęte, oby przez nowe, mam nadzieję lepsze i uczciwsze grono ludzi, którzy poddadzą się kontroli społecznej.
   Bill Gates nie zabierze ze sobą do swojej posiadłości w Nowej Zelandii gruntów rolnych w USA. A on jest jedynie marionetką tych, którzy działają w ukryciu. Są to najwięksi udziałowcy w Vanguard, Black Rock itd.

Dodaj komentarz