251. Przygotowania
251. Przygotowania

251. Przygotowania

Wrocław 15.6.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Potrzebujemy coś w zastępstwie zmarłego kowida i nieudanej wojny na Ukrainie. Przygotowania w toku:

Nie miejmy więc kompleksów, są na świecie kraje, gdzie minister zdrowia bije na głowę pana Adama Niedzielskiego. Intelekt najwyższej klasy! Jednak trzeba przyznać, że pomysł z leopardem jest mało kreatywny.

Proponowałbym raczej afrykańską sawannę, gdzie homoseksualny wąż boa, zaraził kogucią grypą rurę wydechową przejeżdżającego pojazdu – bo przecież samochody jeżdżą z reguły po sawannie. Rura ciepła, więc jest dobrym nośnikiem zarazy. Wąż żarłok, pożarł wcześniej chorego koguta – nie zwrócił uwagi na to, że tamten kaszlał i miał wysoką gorączkę.

Nietrudno sobie wyobrazić co stało się potem. Rura wydechowa pojawiła się w otoczeniu grupy ludzi i od tej pory WHO ponownie jest centrum dowodzenia w walce z apokalipsą. Marzenia się spełniają – wystarczy tylko trochę pogłówkować – o ile ma się tę głowę.

Nia zapomnijmy o najważniejszej sprawie: nowe szczepionki na kogucią grypę muszą być gotowe, zanim świat ogarnie nowa medialna pandemia strachu! Także testy PCR są bezwzględnie konieczne – bez nich nie będzie pandemii.

Pierwszy przypadek krokodylej ospy odkryty na Wyspach Brytyjskich.

Bądźmy zwarci, czujni i gotowi – licho nie śpi!

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code